Patriotiškojo metų ketvirčio raportas

grįžti į „Analinis seksas, masturbacija ir patriotizmas. Vėl

Pamąstymai apie patriotiškąjį metų ketvirtį bus neilgi. Apmaudžiai neturėjau laiko labai atidžiai sekti šio kasmetinio cirko. Taip, žinau, oficialiai jis dar nesibaigė. Tačiau neketinu atrasti laiko ir per ateinančias kelias dienas. Tad pamėginkime pasikalbėti tik apie tai, kas svarbiausia.

Marching organization

Image via Wikipedia

O svarbiausia, žinoma, yra tai, kad patriotų eitynės bus nevienintelės patriotų eitynės šiais metais. Bus dar ir kitų patriotų eitynės – visokių gėjūkščių, liberalų ir kitų padugnių, kurie darys iš tokios svarbios šventės cirką, karnavalą, nei daugiau, nei mažiau.

Kaip visada smagu buvo matyti suaugusius žmones, pakniopstomis puolančius į net vaikams žemiausią įmanomą lygį tik tam, kad parodytų, kad jie irgi taip gali. Rengdami eitynes „greta“ visa ta chebra oficialiai pripažino, kad būtent tokia meilės Tėvynei išraiškos forma yra tikra meilės Tėvynei išraiškos forma. Kas savaime yra juokinga iki susirietimo. Bet čia tik paviršėlis.

Man, kaip visada, labiausiai patinka šūkiai, kuriais kviečiami žmonės jungtis prie tikslo.
— Atsiimkime Kovo 11-ąją – sako žmonės.
— Parodykime, kad ta šventė priklauso ne skustagalviams – pritaria kiti. Ir planuoja dalyvauti „Laisvės eisenoje“. O man kyla klausimas – kada iš neskustagalvių tą šventę kas buvo atėmęs? Iš manęs niekas neatėmė – vis dar ten pat, kur palikau praėjusiais metais. Tegu parašo elektroninį laišką, paskolinsiu jiems Kovo 11-ąją, man tikrai negaila.

Band marching

Image via Wikipedia

Jei labai rimtai, tai, manau, patriotams tokiu būdu suteikiamos antžmogiškos galios, kurių jie tikrai neturi. Jie tampa pusdieviais, galinčiais iš tautos atimti šventę. Ne, negali. Net nemačiau, kas vyko Vasario 16-ąją ir net nerūpėjo. Ir neatėmė iš manęs šventės, kurią pamenu puikiai, nelyg vakar būtų buvusi. Visą dieną buvau susinervinęs, kad negaliu pilnavertiškai dirbti. Tėvynės labui. Kaip ir kiekvieną kitą dieną.

Tačiau būsiu konstruktyvus. Jei gėjūkščių ir padugnių minia tikrai norėtų parodyti, kad tautinė šventė yra ne radikalų (taip švelniai jie vadinami šiandien), turėtų visi aštuoni šimtai žmonių (ar kiek jų besusirinks) keliauti tuo pačiu taku, tuo pačiu metu. Dalyvauti patriotų eisenoje, o ne kažkokioje atskiroje, laisvės. Štai tai jau būtų labai liksma – kuomet policininkams prireiktų tramdyti muštynes eisenos viduje.

Nes šiandien patriotai turi teisę skųstis plagijavimu ir tai daro.
— Nieko originalaus nesugalvoja, tik kopijuoja tai, ką mes darom – skundžiasi. Kas yra labai teisingas nusiskundimas. Žygiavimą gatvėmis juk išrado patriotai. … Ne, pala. Kažką supainiojau. Tik šūkius išrado patriotai. Tiesa, nevisus. Kai kurias skanduotes jie skolinasi – „Juden raus!“, pavyzdžiui. Arba panaudoja lietuvių liaudies folklorą apie žydus ir kopėčias.

Tačiau tai tik akimirksnio atodūsis. Didžiausias galvos skausmas patriotų eisenų dalyviams ir ypač organizatoriams yra provokacijos. Visokie Katzai ir kitokios šiukšlės, besimėtančios ant šaligatvio po Paleckiuko kojomis, erzinančios legalių eitynių dalyvius. Trikdančios rimtį ir ramybę. Trukdančios žengti darniu maršo žingsniu.

Picture of students marching

Image via Wikipedia

Man sunkiai protu suvokiama, kokiu debilu turi būti, kad manytum, jog nesulauksi jokios reakcijos iš kelių dešimčių tūkstančių žmonių, po kurių langais mojuoji vėliavomis, žygiuoji ir bliauni nesavu balsu? Provokacijos? Jiems susidorojimo reikėtų bijoti! Nes mane, pavyzdžiui, užknisa viena budulių mašina po langais. O čia susinervinimas padaugintas keliasdešimt kartų. O jo recipientai – dešimtimis tūkstančių. Legalumas čia nepadės, nes toks kiekis žmonių gali efektyviai pademonstruoti, kad eitynės legalios, bet nelegitymios.

Žinoma, nekviečiu ir neskatinu imtis jokio smurto. Smurtas kyla spontaniškai, tad jo nereikia nė skatinti. Nekviečiu imtis smurto, nes man tiesiog permažai rūpi pačios eitynės. Kodėl apie jas rašau? Nes kvailybės ribų ieškau. Ir matau gana derlingą properšą, tad – kaip neapžiūrėsiu.

Grįžtant prie nuolatos nervinamų kai kurių gatvių gyventojų – visai smagu būtų, jei visi butai, esantys aukščiau, nei pirmame Gedimino prospekte stovinčių namų aukšte vienu metu ant patriotų eitynių išpiltų po kibirą srutų. Per balkoną. Nubaustų kiekvieną butą (jei baustų) už, įtariu, šiukšlinimą, kokiais 250 litų – labai labai pigi pramoga, mano supratimu. Nes efektas būtų stulbinantis, manau.

Pasimatytų tikrieji patriotų veidai, kai jie, aplipę šūdais, dvokiantys imtų siaubti centrinę miesto gatvę – daužyti vitrinas, laužyti suoliukus ir mėtyti jų lūženas žmonėms į langus. Tačiau neviskas juk pataikytų tiesiai ant eisenos – dalis šūdų ir myžalų gulėtų ištiškę ant žemės, sukurdami pakartotinę pramogą – stebėti, kaip įsiutę patriotai slysta ant šūdų ir drebiasi ant jų nugara. Gražiai turėtų bomberiai po to atrotyti. Beje, saugiausi tokiu atveju būtų patriotai, žengią per patį vidurį. Ėt, smagu kartais pasvajoti…

English: Ducks army marching

Image via Wikipedia

Reklama

3 thoughts on “Patriotiškojo metų ketvirčio raportas”

  1. O kiek už kurstymą duoda? 😉

    • Jei greitai sušunki, kad esi už krikščioniškas vertybes, neduoda nieko. Jei už pagoniškas – vyksta procesas. Jei nedeklaruoji vertybių tai suspardo ir palieka springti paties dantimis. 😉

  2. Tadas said:

    kibiro idėja iškart kilo pernai, kai pamačiau, kad liepė šaligatviu eit. Tiesa, aš žinai nuosaikesnis būnu, tai apie vandenį pagalvojau 🙂
    Nesmirda, bet šalta..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s