British Racing Green

grįžti į „Linkėjimai Rožiniam blokui

Ko gero, derėtų paaiškinti, ko aš įsižeidžiu. Pirma, Rožinis blokas šneka už biesas žino ką. Tai yra visos marginalizuotos mažumos, sutraumuoti paaugliai (net ir nusižudę), prostitutės ir dar balažin kas.

Mes – tie, kurie netelpa į dabartinės visuomenės nustatytus siaurus „vyriškumo” ar „moteriškumo” rėmus, į kuriuos buvome sprausti nuo pat gimimo.

Mėgėjiška erotika kaip protesto forma man daug labiau patinka. Na, gal ne tokia mėgėjiška.

Tiesiog nusipjauk penį ir duok sesei prisisiūti… Kaip genealu. Vis dar joja ant „lytis yra socialinis konstruktas“ arkliuko, kas yra ne tik nuvalkiota ir nusibodę, bet dar ir neįtikėtino durnumo intelektinio persileidimo liekana. Egzistuoja toks terminas kaip oversimplification. Šiuo atveju tai jo antonimas – overcomplexification. Tačiau nemanau, kad šie dalykai buvo pakankamai apmąstyti manifesto rašymo metu.

Antra, manifestas nukreiptas į biesas žino ką. „Skirta visiems gražuliams“, skelbia Feministinio fronto blogo paantraštė. [edit: Jau nebe. Dabar skelbia kažką ten apie „jokių“.] Fine, since it’s not my bag. Tačiau tekstas suponuoja ką kita.

Mes nesiruošiame jums vergauti. Mes nesame nei „vyrai”, nei „moterys”, nei „homoseksualai” ar „heteroseksualai”. Mes neturime nei „tautos”, nei „rasės”, nei bet kokio kito griežtai apibrėžto socialinio identiteto, ir dėl to neapibrėžtumo kovojame, atmesdami šias dirbtinas tapatybės etiketes, kaip jūsų socialinės prievartos konstruktą.

Aha. Mūsų socialinės prievartos konstruktą. Esu beveik tikras, kad tai nėra „gražulių“ socialinės prievartos konstruktai, tai yra visos visuomenės socialinės prievartos konstruktai. Tad ir mano. Vadinasi, tai man feministės vergauti nesiruošia. Dar to betrūko. Nu šito aš jau nedaleisiu.

Yra tam tikra riba, iki kurios aš galiu stebėti tokius cirkus stovėdamas nuošalyje. Juoktis iš jų. Šį kartą nusiteikiau karingai. Nes nesvarbu, kaip juokingai atrodytų paauglio paistalai apie tai, kaip jis nužudys savo mokytojus, vieną dieną jis gali įeiti į mokyklą ir pradėti šaudyti mokytojus. Mes, tie, kurie socialiai prievartauja fiziškai neprievartautinas feministes ir mažumas, kuriame (ar bent jau stengiamės sukurti) aplinką, kurioje net ir tokie vaikiški kryžiaus karai į Olandiją, vėjo malūnų kraštą, galėtų būti netrukdomai skelbiami. Neprašome, kad mums dėkotų, tačiau nenorėtume ir kad Olandija būtų nusiaubta.

Olandijoj gražu. Neskriauskite Olandijos. (FreeFoto.com)

Mes, tie, kurie socialiai prievartauja fiziškai neprievartautinas feministes ir mažumas, leidžiamės į diskusijas su žmonėmis, kuriems diskusijos nereikia, kad sutartume dėl sugyvenimo sąlygų. Mes, tie,  kurie [etc.], nesiimame atstovauti niekieno kito nuomonės, kaip tik savosios. Didžioji mūsų dalis, kad ir kaip LGBT nesinorėtų to girdėti, nesame nei homofobai, nei seksistai, nei vaikus išnaudojantys socialiniai autoritarai. Didžioji mūsų dalis, tų, kurie [etc.], net nekreipiame dėmesio į, pavyzdžiui, feminisčių paistalus ir pasiūlome joms (laikas nuo laiko) mezgimo vadovėlį. Mes esame tie, kurie leido išaugti tokioms (-iems) nevykėlėms (-iams), negebančioms (-iems) gaudytis jas (juos) supančio pasaulio elementoriuje. Dabar mes tapome tuo, ką jūs atakuojate ir norite sunaikinti, su kuo konfrontacijos, ne dialogo, siekiate.

Žinoma, visas tas „mes“ yra briedas. Galiu kalbėti tik už save. Lygiai kaip kažkada, kito tragedija, pasitelkta demagogijos skleidimui, yra riba, nuo kurios aš nebesiskaitau su kultūringo diskurso reikalavimais. Jeigu jūsų tikslą, sukruštos antrarūšės visuomenės atmatos, taurina nusižudę paaugliai – galbūt mergaitė, iš kurios jūs ir tyčiojotės, vadindamos ją kurva, nes jai anksčiau už jus išaugo papai ir ji kalbėdavosi su vaikinais – tuomet aš privalau vieną dalyką pažadėti jums, mielos anarchofeministės ir dar bybis žino kas.

Vieną kurią dieną kontekste, kurio dar nežinau ir aš, prie jūsų prieis jaunas vaikinas, susižavėjęs jūsų judėjimu. Jūs jį tikriausiai jau pažįstate. Jis su jumis plepės ir dalinsis mintimis, galbūt paminės ir aptariamąjį manifestą. Tuo momentu, kai žmogus, su kuriuo jis kalbėsis, išreikš pritarimą šio manifesto idėjoms, tas vaikinas kirs iš dešinės tam žmogui į jo apgailėtiną snukį ir nueis šalin. Tas vaikinas būsiu aš.

Argentine Black and White Tegu

Image via Wikipedia

Tikiuosi, kad plepėsiu su mergina – taip ji gaus pajusti lyčių lygybės. Tikiuosi (ir treniruosiuosi nuo šiol tam tikslui), kad sulaužysiu nosį, išmušiu dantį ar sukelsiu smegenų sukrėtimą, kai mano auka tvosis galva į kietas grindis ar – dar geriau – asfaltą ar plyteles. Nes noriu, kad prisimintų tai ilgam. Dalykas, kuriuo aš tikrai mėgausiuos, bus tai, kad visi galės stebėti, kaip anarchofeministės kreipiasi į policijos pareigūnus, valstybės sargus, valstybės legalios jėgos panaudojimo struktūrą, ir su ašaromis akyse prašys pagalbos. Su džiaugsmu stebėsiu, kaip tas dvokiantis šeriuotas išverstas kailis mainosi, o juo apsigobusi slidi šlykšti būtybė rangosi, šliaužioja ir inkščia kaip apgailėtinas situacinio chameleono ir klaviatūros šakalo hibridas.

Beje, prie šios akcijos kviečiu prisijungti visus norinčius. Koks akcijos tikslas, paklausite? Tikslas yra vienas. Noriu, kad kaskart, minėdami šį manifestą net ir prie pažįstamų vyrų, LGBT nariai (?) krūpteltų. Juk prašė konfrontacijos – tegu gyvena konfrontacijos šešėlyje.

p.s. British Racing Green yra spalva, kurią gauname apvertę rožinę.

Reklama

7 thoughts on “British Racing Green”

  1. vienas anglų generolas mano šiandienos mintis išdėstė dar berods XIX amžiuje: “it’s ok as long they don’t do that in streets and frighten the horses“

  2. Rožinis blokas ir jo manifestas – kietas. o tu – grafomanas 🙂 Perskaičiau tik pastraipą apie “tas vaikinas būsiu aš“, nes visa kita labai nuobodu ir susireikšminę, kaip ir visi tavo tekstai. Ir noriu tau prižadėti, kad kiekvienai progai pasitaikius ATsikirsiu tau už Rožinį Bloką (ypač tuos, kurie to padaryti nepajėgtų, bet man linksma galvoti ir žinoti, kad dauguma žmonių, kovojančių prieš lyčių stereotipus, lengvai sudorotų tave ir kitus tokius užkalnius tiek intelektualiai, tiek fiziškai) ir dešine, ir kaire. Peace 😉

    • Džiugu, kad tiksliai žinojote, kurią pastraipą skaityti. 🙂 Taikai jau vėloka, geriau ruoškitės atsikirtinėti. Tokios šiukšlės, kurios nesupranta taikaus pliuralaus sugyvenimo, negaus progos su manim „dorotis intelektualiai“. Jie tokios progos neverti.

  3. Oh SO macho.. Iš dešinės į snukį? 😀 Visada gali PABANDYT, bet atoveiksmis gali būt nepakeliamas…

    • Man įdomu, ar kas nors sugalvos ką originalaus atsakyti į šį mano paburnojimą?.. Liutauras kol kas šioje srityje pirmauja per pustrečio korpuso, kaip pasakytų troy.

    • Pamiršau, tiesa – tavo vardas Deimantas, o pavardė Rojus? Rimtai?.. Fucking hell…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s