„Faanti“ – tobula sąjunga

grįžti į „Do, re, mi, fa, antifa...

Ar kada yra tekę girdėti apie tokį oksimoroną kaip self-hating jew? Oksimoronas tik iš pažiūros. Šios būtybės įtiki į belenkokias nesąmones ir imasi veiksmų. Atsivertėliai į „priešo“ pusę, tampantys itin dogmatiškais ir itin agresyviais. O kaip su self-hating fa?

Jau esu rašęs, kad prie vaikų stalo vyksta peštynės dėl specialiųjų galių. Kartais į jas įsitraukia suaugusieji. Tada prasideda bėdos, nes tėvelis skelia kitam tėveliui į akį, o Mia kimba Zvonkei į plaukus. Pasak Zepelinuso, šią metaforą galima pakeisti „Iljinych kimba Berneen į plaukus“. Atkreipkite dėmesį, kad oralinis seksas, šio blogo autoriaus nuomone, yra, cituoju, „netradicinis“. Turėkit omeny, panelės, jei draugausite su cepelinu, nieko netikėto galite nesitikėti. Vaikinai irgi galite turėti omeny. Tad logika geležinė, pasaulėžiūra – irgi. Tikiuosi, jis rašys savo blogą iki mano gyvenimo pabaigos, kad man niekada nebūtų liūdna.

http://jspivey.wikispaces.com/file/view/ kill_the_fascist_reptile.jpg/33753067/ kill_the_fascist_reptile.jpg

Aha. Kur aš sustojau… Taip – tačiau po tuo nežmoniškai socialiniuose tinkluose paplitusiu straipsniu troy pakomentavo, kad antifa.lt yra propaguojamas terorizmas. Na ką, pagalvojau aš, reikia pažiūrėti. Turiu pripažinti, labai greitai susipainiojau tarp Google Chrome tabų, nebesuprasdamas, kuriame iš jų kuris puslapis dabar atvertas. Vėliau atsipainiojau ir pradėjau skaityti. Pamėginkite palyginti: šį antifašistų straipsnį su cepelino straipsniu. Taip, žinau – antifa palieka daug mažiau tuščio ekrano tarp savo teksto eilučių, rašo glausčiau ir aiškiau, mažiau durnų citatų ir propagandos. Kitaip tariant, žurnalistiškiau. Geriau.

Tačiau atkreipkime dėmesį į kitką. Du atvejai. Vienas, žinoma, žiauresnis už kitą, ką pripažįsta ir antifa „redkolegija“ (sic!). Tačiau retorika (na, gerai, retorika Zeppelinuso nekokia, visai nekokia), argumentacija, įvykio atpasakojimas, straipsnio pateikimas – identiški. Kaltininkai ir jų paskatos aiškios nuo pradžių – antifa ir fašistuojantis skinas. Vieni – riboto intelekto nužmogėję smurtininkai (vėl turiu priminti, kad Zeppelinusas visus išskyrus save laiko riboto intelekto), kitas – paliktas antriems metams, didelis, nepažangus dešimtokas kiaušinio formos galva. Nukentėjusieji iš anksto nekalti – inteligentiškos išvaizdos jaunas vyras, mokslininkas, niekuo nepanašus į skiną, su akinukais etc. etc. etc. ir iš koncerto ėjęs muzikantas su mergina, kuris neįtiko skinui dėl savo pankiškos išvaizdos ir, galimas daiktas – dainuotų dainų. Kaltųjų nuotraukos, asmeninė informacija apie juos – pateikiama abiem atvejais. Paskutinis dalykas – stebuklinės pasakos verti išsigelbėjimai. Vieną nuo supuolusių kauniečių išgelbėjo kiti  supuolę kauniečiai. Kitam pavyko atsiplėšti nuo dar ketinusio smogti skino ir įsimaišyti į minią. Viskas būtų pasisukę daug blogiau nei šios neįtikėtinai netikėtos aplinkybės.

Ar aš vienas čia matau panašumus? Pamenu, mes kieme tokius vadindavom forsais. Trumpai skusti plaukučiai ir intelekto nesužalotas veidas. Ideologija nesvarbu, svarbu išvaizda. Jei su mumis – esi apsirengęs vienaip. Jei esi apsirengęs kitaip – prieš mus. Jei neturės prie ko prisikabinti, paprašys degtukų. Jei duosi degtukų, supyks, kad ne žiebtuvėlis. To ypatingo konflikto ideologiniame lygmenyje ir nebūtų, jo ir nereikia. Smurtas yra smurtas, bukapročiai yra bukapročiai. Tiesa, yra dar bukapročių, kurie kai kuriuos bukapročius gina, o kitus bukapročius kaltina. Tie patys, kurie skleidžia vieną ideologiją ir draudžia kitą. Kurie nuolat gyvena konfliktu ir jį skatina, patys jame nedalyvaudami. Tie šliužai yra didžiausios visuotinio švietimo padarinių atliekos, informacinės erdvės teršėjai, kurie turėtų visiems normaliems žmonėms padaryti paslaugą ir išsikastravę ir suvalgę savo kiaušus užsismaugti gitaros styga. Dailiosios lyties atstovės gali suvalgyti vieną savo vaikino kiaušinį ir tuomet nusižudyti besimasturbuodamos.

Būtų keista nepaminėti paties T. Kavolio, kurio asmeninė tragedija sukėlė šias mintis. Linkiu jam kuo greičiau pasveikti. Tačiau… Pažįstu ne vieną humanitarą, studijavusį ar gyvenusį Kaune. Visi jie – ginkluoti ir nenešioja ilgų plaukų. Nes situacija Kaune tokia ir yra: plaukus nusikerpi tam, kad bėdos neprisišauktum, o šaunamąjį ginklą nešiojiesi tam neišvengiamam atvejui, kai bėda pati įsiprašys. Daktaro disertaciją rašydamas apie skinheadus, mano supratimu, turėtum nešioti ir neperšaunamą liemenę su šalmu. Linkiu, kad tas pats nepasikartotų.

Geri laikai buvo, kai tik prisidegt ir paskambint prašydavo. Dabar – fa, antifa… Linkiu jiems visiems būti sujungtais amžinais santuokos saitais ir tapti viena savižudžių išsikastruojant sekta pavadinimu „Faanti“. Supistos šiukšlės. Jų ideologai – ypač supistos šiukšlės. Supistos šiukšlės…

Reklama

1 thought on “„Faanti“ – tobula sąjunga”

  1. Tadas said:

    aha, aš plaukų užsiaugint niekad nenorėjau, bet ginklas išgelbėjęs yra ne kartą… nežinau tik nuo ko, nes išgelbėjo, bet tikrai ne nuo pokalbio prie arbatos… 🙂
    “Daktaro disertaciją rašydamas apie skinheadus, mano supratimu, turėtum nešioti ir neperšaunamą liemenę su šalmu.“ – labai gerai 🙂

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s