Aš įskaudinau Algį Ramanauską „Greitai“

grįžti į „I Get Pissed, God Damn It

Ir labai dėl to gailiuosi… Ne, meluoju. Nesigailiu. Ir ketinu dar kartą tai padaryti. Kodėl? Nes praeitą kartą užteko trijų eilučių, kad A. R. isteriškai papiltų pusjūrę tekstinės diarėjos. Tai buvo labai panašu į neįtikėtinai nevykusią pinjatą – visi aplinkui gavo lazda per snukį, bet į taikinį pataikyti taip ir nepavyko. Ačiū dievui, A.˙R. bent jau iš google.lt sužinojo, kas tai yra Leo Lenox. Nors ir tai ne iki galo. Po šio teksto tikiuosi pamatyti, kaip jo tuščia plika galva iš pykčio išsipučia ir sprogsta, o tuomet ta mažytė trimatės šiknaskylės formos juodoji skylė jo kaukuolės vidury susiurbia visus sprogimo skutus į save. Ar bent jau išgirsti apie tai norėčiau. Video būtų nuostabu…

Tad štai.  Tebūnie aš prakeiktas, bet pasipiktino A. R. tąkart tik „jaunimo balso“ nominacija. Jo teigimu, tatai būtų „nepataisoma bybienė“. Ir kuo nuoširdžiausiai su juo sutinku. Tiesa, su viena išlyga. A. R. jau yra nepataisoma bybienė. Nepaisant to, su terminais „politikas, socialinis komentatorius […] ir Vilniaus saugotojas“ mūsų mielas Abisinijos imperatorius, taurusis konservatorius bei įžvalgusis komikas nesiginčijo. Štai čia aš norėčiau šį bei tą pridėti.

„Politikas“ ir „Vilniaus saugotojas“, reikia pripažinti, reiškia tą patį. Tai yra mūsų didvyrį A. R., kuris dramatiškai laikinai sustabdė savo narystę politinėje partijoje dėl nepriimtino kolegos elgesio. How fucking enlightening. Šitaip tas slidus suskis supranta politinę atsakomybę. Nes jei pareiški ką nors tokio, fotelio trynimas sostinės taryboje ketverius metus nieko nenuveikiant tampa pateisinamas. Šitas šmikis, esu tikras, nuoširdžiai mano, kad isteriška asmeninė pseudovendeta prieš „Vilniaus mūrų niokotojus“ yra pozityvus dalykas! Mieste, kuriame viešojo tūliko centre su žiburiu nerasi didžiausia problema yra žodis „solomon“ ant sienos. Ir, žinoma, jo durnai galvai, vienintelis sprendimas yra pasiversti geležiniu vilku ir nukąsti niekšams rankas. Puiku –žmogaus tokiu mąstymu reikia mūsų politikoje. Ir esu tikras, kad viena iš tradicinių partijų Lietuvoje tikrai be jo neišsiverstų. Juokauju. Šis personažas – tik dar vienas politinis valinskas, tad gali „valinti“ paskui pastarąjį. Klounas, neturintis nei pakankamo išsilavinimo, nei kompetencijos, nei gebėjimo daryti, dalyvauti ar net tik vykdyti kieno nors kito politinę valią.

Labiausiai gąsdina, turiu prisipažinti, fantastiškojo ketvertuko viename A. R. titulavimas „socialiniu komentatoriumi“. Mackevičiaus tekstų skaitymas nepaverčia žmogaus „socialiniu komentatoriumi“. Nes jo originali medžiaga yra ne tik ne visuomenės kritika, tai yra visuomenės antikritika. Supuvusio neoriginalaus lėkšto humoro jausmo, primityvistinio nupezusio pasaulėvaizdžio bei parsidavėliško subinlaižinio susireikšminusio pseudovisakoeksperto gyvenimo būdo propagavimas. Pasakysiu aiškiau: žmogus, nesugebantis baigti aukštojo mokslo ir vedantis „Super tortą“ negali būti, nėra ir niekada nebus „socialiniu komentatoriumi“. Žmogų, kurio vienintelis bajeris yra raugėti eteryje (mano mokykloj buvo vaikis, galėjęs išriaugėti abėcėlę – kokioj 6 klasėj. Jis jau buvo juokingesnis už A. R.) arba netikėtai apsiseilėti (kas prie jo snukio labai tinka), pavadinti „socialiniu komentatoriumi“ yra kažkas iš sci-fi serijos. Pirmasis, pavadinęs tokį briedą kaip „kalbajobus“ ar kažkokį briedą su pseudolatvių kalba socialine kritika, galės prie krūtinės vinimi prisikalti ordiną.

Bet kas, kas mano, kad tokiam idiotui galima leisti jaustis taip prakilniai, kaip jis jaučiasi, dėl kažkokių senų trumpalaikių sentimentų, gali savo argumentus sukišti A.˙R. į subinę. Pabaigai išdidžiai pakartosiu tai, ką sakiau prieš tai:

Algis Greitai yra vienintelis žmogus Lietuvoje (o gal ir Pasaulyje) su jumoro jausmo talpykla, kuri jau kuris laikas kaip išseko. Tai dabar jis – matai – politikas ir socialinis komentatorius, jaunimo balsas ir Vilniaus saugotojas. Fuck Algis Greitai and everybody else who looks like Algis Greitai.

Reklama

14 thoughts on “Aš įskaudinau Algį Ramanauską „Greitai“”

 1. Oho.

 2. Leo, neatitinka tavo blogo stiliaus mano galva toks tekstas.

 3. Nieko, netrukus parašysiu ką nors vertesnio. Tam kartui tegu pakaba viršuj.

 4. Hmmm… o ar A.R. matė visa tai? Bo tai jam neturėtų patikti 😉

 5. Nežinau, matė-nematė… Svarbu, kad pats pasilinksminau 🙂

  • 😀 😀 😀
   Kai kada taip – rašai būtent dėl savęs, nes dūšia šaukia rašyti. Esu kažkada susiniovęs su A.R. “Citrinos“ forume, bet ten jis kaip ne savo teritorijoje nebuvo labai… ėėė… eee… greitiškas 😉

  • Kažkodėl darosi nepanašu į tai, kad su AG susikolioti būtų labai sudėtinga 🙂

 6. Ne, susikolioti su juo tikrai ne problema, nes agresyvumo lygis ganėtinai didelis. Poza ar iš tikrųjų – nežinau, bet tokios nuosėdos lieka – nemėgstu niautis

 7. Šauniai čia prirašėte tamsta, bet Algis savo bukumu netyčia užčiuopia puikių pastebėjimų.(Turiu galvoje A.R.dainas su grupe SSG) Paklausyk tamsta keletos, beto muzika šauni ir kad ir koks jis būtų protiškai nestabilus(ar bent jau tai tikėtina, nors neįrodyta) groja gitara šauniai.

 8. Dėl SSG, galiu tik pacituoti sakinį iš teksto: “Bet kas, kas mano, kad tokiam idiotui galima leisti jaustis taip prakilniai, kaip jis jaučiasi, dėl kažkokių senų trumpalaikių sentimentų, gali savo argumentus sukišti A. R. į subinę.“

 9. Nepaisant šito pasipiktinimo pliūpsnio viso, kurio nė nenorėčiau paneigti, tamsta labai puikiai dėliojat žodžius įkvėptas pykčio ar kitų neigiamų jausmų. Nesvarbu, ar turėjau susimąstyti, ar irgi pajaust pyktį užgimstant širdy, bet susiskaitė labai grakščiai.

 10. Ačiū už malonų žodį. Kaip jau minėjau grumlinui (aukščiau), šis tekstukas – grynai pramoginis, tad šypsena buvo tai, ko siekiau savo skaitytojų veiduose.

 11. kažkoks atsuiprašant š….jei pats pasilinksminai kaip sakai gali tai padaryt ir ranka i triusikus ikišęs…o šita viešta sapalionė šeip su….

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s