Žymos

, , , ,

šito miesto valdovas yra vaikščiojanti nesąmonė, o jo žmona yra supermama (kuo viskas ir pasakyta).

Zuokų šeimyna yra finansuojama iš Darbo Partijos ir Tvarkos ir Teisingumo rinkiminių sąskaitų. Kito paaiškinimo aš neturiu. Kaip kitaip galėtų jie atsiginti nuo šūdo pylimo lavinos, nei Zuoko pareiškimais apie šildymo kainas (kas tik parodo, kad jis yra embarassingly and stunningly full of shit, ypač apie vartotojų mokėjimą už akcininkų pelną jam kalbėti turėtų būti gėda)?

Jam subinę tarkuoja visi kas netingi. Žurnalas „Valstybė“ tą daro faktiškai nesustodamas pastaruosius metus. Blogosferoje ta tema trinktelėjo commonsense.lt, kad mažai nepasirodytų. O dabar net tokia smulkmė kaip aš, priėjo gerajam merui spirti, kol šis guli.

Nėra jokios kitos priežasties, kodėl A. Zuokienė turėtų kalbėti per radiją apie tai, kaip reikia apmokestinti šunis (ir, pageidautina, kates). Sakyčiau, bala nematė, jei neprasitartų apie tai, kad ji kažkokioje prakeiktoje Seimo komisijoje (nes patys įstatymų projektus atliekantys seimo nariai savo darbo atlikti nesugeba, nepaisant gausių patarėjų ir asistentų pajėgų) kurį laiką švaistė mokesčių mokėtojų pinigus, atlikdama tyrimą apie „kitų šalių praktiką“.

Nekenčiu supermamiškų kliedesių. Nekenčiu kalbančių apie apvalius stalus darželiuose. Nekenčiu kalbų apie vaiko saviraišką ir pasitikėjimą savimi. Nekenčiu, kaip šiuo atveju, kliedinčių apie tai, kaip mes visi mylime vaikus. Nes aš nekenčiu ir vaikų. Nuoširdžiausiai visa savo siela nekenčiu. O gyvūnus myliu. Daug labiau, negu vaikus. Todėl manęs neįtikins, kad šunis reikia apmokestinti, nes jie gąsdina, apkandžioja ir ligomis užkrečia vaikus.

Mano supratimu, vėjaraupiais mane užkrėtė ne šuo. O vaikas, kuris nežino, kad negalima bėgti klykiant link milžiniško persigandusio urzgiančio vilkšunio, nusipelno tapti šuns maistu. Kas kaltas? Tėvai. Kurie jam nepasakė. Šunys, matai, turi būti su antsnukiu ir pavadėliu, o vaikai ne. Dar to betrūko, kad tavo atžalos būtų mano problema. Jūsų vaikai taip vadinami ne veltui. Jie – jūsų. Ir jūs juos mylėkite. Bet manęs nepriversit.

Tačiau grįžkime prie šūdą sumalusių ir net neatsiprašiusių Vilniaus Mero ir jo nykštukų pagalbininkų armijos. Aš sakyčiau, kad kalbėti apie juos ir jų partijas yra nebeproduktyvu. Visiems aišku, kodėl. Vilniaus Meras yra kalėdų senelis į save riestais nagais, kuris kalėdines dovanėles nuolatos pakeičia savo draugų gaminamomis kinietiškomis padjobkėmis, o kaltę verčia aukščiau. Tie, kas to vis dar nesupranta, nesupras visai.

Laikas nukreipti ietis DP, LSDP ir TT kryptymi. Nes jie taip saugiai slepiasi su savo kliedesiais už plačių grafo pečių, kad net gėda. Nemanote?

Reklama