Žymos

, , , , , , , , , , , , ,

Žalieji Lietuvoje yra aplinkoje nesigaudantys liurbiai, kurių pagrindinis tikslas gyvenime yra švaistyti mokesčių mokėtojų pinigus debiliškiems referendumams. Jie nekovoja prieš atominę energetiką. Jie nekovoja už gamtą, žalumą ir sveiką gyvenseną. Jie nesilaiko ir nėra vedini tokių principų. „Mes laimėjom“, šaukia jie seime, nes prie seimo rinkimų dar reikės ir referendumo. Patariamojo, o tie puspročiai šaukia „mes laimėjom“.

Tuo pat metu, kai Rusija ir Baltarusija pasirašo AE sutartį, mūsų žalieji piktinasi, kad Baltarusijoje sulaikyti žaliųjų judėjimo vadovai. Ne kelia aliarmą, kad 50 km nuo Vilniaus, autokratinio atsilikusio režimo, su psichiniu ligoniu priešakyje, valdomoje mūsų kaimynėje stovės AE, vėsinama Neries vandeniu, o pora kažkokių puspročių uždaryti trims ar penkioms paroms. Kokie jūsų prioritetai, mielieji?

Žalieji Lietuvoje yra vienas iš dviejų: arba durni, arba piktybiniai. Ir tai pasimato būtent tokiomis situacijomis. Jų prioritetas yra klykti apie Maximos apsauginius, o ne apie AE. Nebent, žinoma, AE stovės ten, kur stovėjo AE, bus aušinama vandeniu, kuriuo jau buvo aušinama, o atliekos bus saugomos ten, kur ir taip atliekos turės būti saugomos. Ir bus demokratinės valstybės, ES ir NATO narės teritorijoje, kurioje atsiras darbo vietos ir padori eksporto prekė.

Bet internetiniai žalieji yra per durni, kad suprastų ką nors tokio ilgo, kaip tai yra čia parašyta. Jiems reikia šūkių, kuriuos galėtų šaukti. Keturių – penkių žodžių šūkių, kuriuos galėtų suvirškinti minkštos minkštos jų makaulės. Tad sugalvojau: „Saviems – NE, Baltarusams – AE“. Eikit skanduoti prie Seimo, kirmelės, siurbelės ir šliužai.

p.s. prie gyvenimo tikslų kątik prisidėjau dar vieną: viešai išsityčioti iš politikuojančio žaliojo.

Reklama