Žymos

, , , , , , , ,


(cc) scot63us (via Flickr)

Sveiki, brangieji. Šiandien (šiąnakt, tiksliau), prieš pateikdamas Jums dar vieną nuomonės gabalėlį, norėčiau paprašyti didžiulės paslaugos. Ypač tų žmonių, kurie naudojasi elektroninių knygų skaityklėmis.

Apačioje, šalia nuorodos į straipsnį, rasite nuorodas į tą patį straipsnį be paveikslėlių, pdf formatu. Tam, kad galėtumėte jį parsisiųsti į skaityklę. Jei ja naudojatės, labai norėčiau išgirsti, kaip tie failai atrodo per konkrečias skaitykles. Prašau pakomentuokite: „per platus tekstas Kindle 3“, „su Kindle DX viskas normaliai“, „gal galėtų būti mažiau stulpelių, nes už**sa skaityti“ ir t.t. Būčiau nepamatuojamai dėkingas.

Kitas dalykas yra toks: galbūt mano straipsniai gali ir likti scribd pdf formate? Galbūt, jei juos jau įkeliu čia, po tinklaraščio įrašu, straipsnis bloge nebetenka prasmės? Su šiuo klausimu dorojantis man labai svarbi mano skaitytojų nuomonė, tad, prašau pasidalinkite nuomone. Ar pasigestumėte straipsnio skaitymo pačiame bloge, ar virtuali pdf skaityklė būtų tas pats? Labai dėkoju iš anksto už nuomones.

O dabar prie anotacijos. Šiandien noriu su Jumis pasidžiaugti elementariu faktu – nepaisant entropijos principo, žmonių kuriami socialiniai tinklai technologijų pagalba keliauja efektyvumo link. Bendraujame su mažiau tarpininkų ir/ar greičiau ir patogiau, negu kada nors iki šiol. Taip ima veikti ir mūsų verslas ir kitokios veiklos. Papasakosiu Jums apie muzikos ir knygų leidybos industrijos dalis, kurios jau šiandien atrofuojasi ir miršta. Visa tai jau bus turbūt girdėta, tad pavadinau straipsnį „Senos pamirštos tiesos“.


skaityti straipsnį „Senos pamirštos tiesos“;
pdf:[skaityti][siųstis]