Žymos

, ,

Nauji metai... (rgbstock.com)

Taip, lygiai prieš metus į eterį buvo paleistas pirmasis Leo Lenox įrašas. Jis, tiesa, buvo bandomasis, bet vis tiek simboliška. Tad, tuoj po Naujųjų Metų, gimimo dienos, švenčiu ir savo tinklaraščio gimtadienį.

Per metus, turiu pripažinti, susipažinau su visai nemažai šaunių internetžmogių, keliais gyvažmogiais.  Vienu kitu nepakeliamu šikniumi taipogi, bet ką jau dabar. Labai malonu, kad į mano kuklius rašaliojimus dėmesį atkreipė tokie viešosios erdvės gigantai kaip Rokiškis, Andrius Užkalnis, Aušra Maldeikienė ar Aurelijus Katkevičius (pastarojo rankose blogo įrašas tapo „Verslo klasės“ straipsniu), dar maloniau, kad dėmesį atkreipė visi kiti, kurių vardais ir pavardėmis neišvardinsiu. Buvo smagu, bus smagiau.


Tikiuosi atleisite man už tai, kad kurį laiką su Jumis nebendravau, tačiau šventės toks jau metas. Be to, ruošiausi šiam, jubiliejiniam įrašui. Viena vertus, mintis labai smarkiai linko prie to, kas per praėjusius metus buvo rašyta. Istorikui, matyt, būdinga. Tad ta proga pristatau jums pirmąją, 2011-ųjų metų leolenox.wordpress.com ataskaitą (po įrašu). Labai rimtą, kaip ir priklauso. Ketinu pridėti ir .epub bei .mobi versijas, kai sudorosių lietuvišką šriftą… Jei atsirastų norinčių ją gražiai sumaketuoti – visada prašom, visos kontaktų formos priimtinos (intymaus nesiūlyti). Visa tai turės savo vietą, kartu su į paraštes nubrauktais senaisiais įrašais. Nubrauksiu tik tam, kad atsirastų vietos naujiems, tad nenusiminkit.

Taip pat naujus tinklaraščio metus pasitinku atnaujindamas du puslapius, kadaise buvusius tame meniu viršuje. Tai šiek tiek informacijos apie mane bei keli žodžiai apie kitus… Taip, naujus metus pradedu viešindamas ir amžinąją blogoramą – „Mažą blogų pasaulį“. Tiesa, bedėliodamas tą didelį sąrašą akivaizdžiai kai kuriuos blogerius ir blogus praleidau. Prašau nesupykti ir kantriai palaukti atnaujintos versijos. Po kokio mėnesio. Dar vienas techninis niuansėlis – į vieną youtube grojaraštį sudėjau visą čia virš įrašų pasirodančią muziką. Nežinau, ar kas klausosi muzikos per youtūbę, bet ką gali žinoti. Grojaraštis bus visuomet pasiekiamas per socialinių tinklų salelę, po nuotrauka dešinėje.

Ir, žinoma, paskutinis dalykas. Norėjome kartu su brangiąja padėkoti, kad skaitote ir tikimės, jog skaitysite ir kitais metais!

p.s. galite pasigrožėti ir wordpress.com sukurta 2011 metų statistine kompiliacija.


skaityti straipsnį „Apie tinklaraštį“
skaityti straipsnį „Mažas blogų pasaulis...

Ir štai kol kas beprecedentė leolenox.wordpress.com tinnklaraščio metų ataskaita.