Žymos

, , , ,


it's not about computing, it's about the money.

Kalėdų sezono proga (o ta proga dar užsitęs) parašiau Jums, brangieji mano, apie žaislus. Suaugusiųjų žaislus. Tuos, kurie labai brangūs. Parašiau apie tai, nes mane tąso nuo dar vieno Kalėdų sezono jam dar dorai neprasidėjus.

Technologijos, jų rinka, IT ir kiti dalykai nėra mano stiprioji pusė. Bet šįkart norėčiau išdėstyti mintį, kuri galbūt bus visai įdomi apmąstyti.  Pradėkime nuo poros klausimų.

Pamenate, kažkada kalbėjau apie milžinišką įspūdį padariusius teisininkus ir ekonomistus, sukūrusius specialybių bumą, besitęsiantį iki šiol? Kuriantį daugybę simpltonų – vadybininkų? Tai buvo tik bendras, nišos rinkoje sukurtas įspūdis bei stigmatizuotos kai kurios kitos specialybės (verslininkai, pavyzdžiui). Įsivaizduokite, ką paraleliam sektoriui gali padaryti tokie vardai, kaip Bill Gates, Mark Zukerberg, svajonės iš dot com bumo laikų ir Apple manija su visagaliu Steve Jobs, kuris legenda virto dar iki savo mirties?

Moderniosios technologijos formuoja mūsų visų gyvenimus – lengvina, sunkina, sukuria naujų problemų ištisiems pramonės sektoriams arba naujų darbo vietų kone tuščioje vietoje. Moderniųjų technologijų rinkoje vyraujančios tendencijos, savo ruožtu, modeliuoja technologijų vystymo ir gamybos kryptis… Dabar perskaitykite šią pastraipą dar kartą ir gerai pagalvokite, kur šiandien kreipiamos IT specialistų pajėgos?..


skaityti straipsnį „Žaislai dideliems berniukams
Reklama