Žymos


Raštingasis pirmadienis. Daugiau info – spragtelėti paveikslėlį.

Rašinėlis „Raštingajam pirmadieniui“ – akcijai atrakcijai, vykstančiai G+ tinkle (jei nežinote, kas tai – prisijunkite ir pažiūrėkite, nuoroda dešinėje, po mano nuotrauka). Šią savaitę tema: „Laimė“.

Tad štai – mano indėlis į #rp @g+: tekstukas, pavadinimu „15 minučių vėluoti“. Komentarai – G+.


15 minučių vėluoti

Grindys išplautos, visi daiktai sudėti arba sugrūsti į spintas, viskas atrodo patemptai ir pedantiškai. Taip susitvarkius vizualiai atsiveria išties didelė visų kambarių erdvė, dabar sujungta atvertomis aukštomis dviverėmis durimis. Linksmai ir šviesiai atrodo viskas ir, regis, ne tik dėl apšvietimo. Fone grojantis Herbie Hancocko „Chameleonas“, vaišėmis nuklotas stalas kampe, ir židinyje traškanti liepsna – visa tai aštriai kontrastavo su niūruma už lango.

Iš kitos pusės gausiai apverkti didžiuliai langai vis temstančiomis akimis žvelgė į kambario vidų. Bergždžiai, žinoma, nes atidarytos orlaidės teįleido šiek tiek gaivaus oro ir intensyvaus lietaus šlamesį, kartu su automobilių ratų taškomo vandens triukšmu siauroje senoje gatvelėje apačioje. Nedidelis malonus laukimo šiurpuliukas tarsi sklandė ore ir tyliai sunkėsi po marškiniais pro sąsagomis susegtus rankogalius.

Peržvelgęs viską šeimininkišku žvilgsniu (su nedideliu pasididžiavimo prieskoniu) pasiėmiau vyno ir patraukiau link brangiosios, taip pat su taure stovinčios ir žiūrinčios pro langą. Žiojausi kažką sakyti, tačiau ji atsisuko ir žandikaulis susičiaupė kone barkšteldamas. Žvilgsnyje matėsi viskas. Sveikai drėgnos akys, atrodė ir skaidrios kaip krištolas, tačiau tuo pat metu blizgios kaip veidrodis. Gintaro spalvos atšvaitai nuo židinio tikrai nebuvo tai, kas vertė tas akis šviesti iš vidaus, šildyti, valiūkiškai juoktis ir brandžiai paslaptingai šypsotis vienu metu.

Ji su manimi tą akimirką pasidalino dalimi savo laimės, pakilios, rimtos ir taurios, tačiau verčiančios manyti, jog plyši per krūtinės ląstą. Džiaugiausi, kad svečiai pro duris įvirs ne dabar. Dar ne dabar. Juk 15 minučių vėluoti – mandagu…

Reklama