Žymos

, , , ,

Šiandien trečiadienis. Ir, kaip esu žadėjęs, trečiadieniais gausite straipsnį. Tačiau dar ne dabar, tvarkaraštis įsigalioja nuo kitos savaitės. Tačiau man prie jo taikytis ir pratintis taip pat reikia. Tad šį trečiadienį parašysiu trečiadieninio tipo įrašą. Nenoriu pasakyti, kad trečiadienio įrašas bus būtinai vienoks, o šeštadienio – būtinai kitoks. Tiesiog, vienas bus trečiadienį, o kitas šeštadienį. Dar sekmadienį turiu užimtą Leo Lenox’s Sunday Column „Blog, troll and Rock’n’Roll“ bloge. Trys dienos per savaitę bloginimui užbukintos, manau taip ir gerai.

Šiandien ne šiaip sau trečiadienis. Šiandien Laisvės diena. Taip pat prasideda Europos krepšinio čempionato rungtynės – pati atidarymo ceremonija buvo vakar. Tarsi kam rūpėtų1. Žinoma, yra ir trečia šventė. Tinklaraštininkų diena. Kurios metu reikia nurodyti penkis tinklaraštininkus, kurių tinklaraščiais žaviesi. Man šįkart tai padaryti lengviau, nei lengva.

Hm, kažkaip beveik visi išsikėlė į popo.lt, kuris, kaip tyčia, šiandien neveikia. Tough luck. Tiesa, dar yra naujasis http://muzika.popo.lt – jis pusiau nesiskaito, nes pusiau mano. Tačiau jo chebrą (kurie dar nėra paminėti) norėčiau pasveikinti atskirai. Tad:

Jei nežinot, kas tie žmonės, eikit susižinokit. Jie Jums patiks ne mažiau, nei aš Jums patinku. O gal ir daugiau. O dabar prie reikalo. Šiąnakt ypatingai mažai miegojau, tad turėtų būti linksma.

Ar Jums kada yra tekę sudaužyti kokį stambų buities rakandą?..


1 Jei bandai būti krūtas, negali mėgti krepšinio, sirgti už mūsų rinktinę, pasidžiaugti, kad čempionatas vyksta pas mus, privažiuos turistų ir vasaros turizmo sezonas prasitęs mėnesiu. O gal – gal įvyks stebuklas ir laimėsim ką nors? Būdavo tokių atvejų praeityje – ką nors laimėdavom krepšinio čempionatuose. Jei nori būti grungy and cool, geriau yra pabitchinti, kaip viskas ištikro yra blogai, nes nieko nebus net tada, kai viskas jau vyksta. Ir būtinai pranešti, kad nežiūri krepšinio. Patikinti – tikrai tikrai. Nes „daug svarbiau ir įdomiau yra kaip lošia Chelsea su Arsenal,“ kažkada panašiu metu, kaip ir faktiškai pas kaimyną Vycioką chatoj vykstantis Europos vyrų krepšinio čempionatas. Ir jei rasiu bent vieną komentarą „bet krepšinis suvalgo visas lėšas“, ir bububu, ir mumumu, ir koks futbolas, ir penkiakovė svarbūs – banas. Be įspėjimo, be galimybės pasitaisyti. Už tai, kad esate moralizuojantys susireikšminę šmikiai. Kontrolinis banas, kurį aš tuoj pat pamiršiu, kad uždėjau.


skaityti straipsnį „Daužome buities rakandus
Reklama