Žymos

,

(rgbstock.com)

Vienas nedidelis pranešimas, kol turiu progos. Kadangi esu įpratęs gyventi akademinių metų ritmu, rugsėjis man reiškia naujų metų pradžią. Gal kas ir pastebėjo, kad per vasarą tinklaraštis pasikeitė – į gera ar į bloga. Manau (ir tikiuosi), kad tai galutinė jo forma.

Tad atėjo metas išspręsti ir kitą klausimą. Grafiko klausimą. Taip, nuo rugsėjo 1–osios šis blogas bus atnaujinamas pagal grafiką. Taisyklės žemiau.

Kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį pažadu stengtis iš visų jėgų aprūpinti savo skaitytojus vienu padoriu straipsniu. Temos skirsis, tačiau, ko gero, taikysiu į rimtesnes temas (ne (E)-life kategorija ir ne „Unattached“ žymė – paaiškinimai čia). Pasilieku teisę Jus nustebinti vienu kitu grafikui nepriklausančiu straipsniu, pasiplūdimu ar keliomis nerišliomis mintimis, tad RSS vis dar liks Jūsų draugas. Trumpiau tariant, mažiausiai du straipsniai per savaitę – trečiadienį ir šeštadienį. Pirmasis „planinis“ straipsnis – šeštadienį, rugsėjo 3 d.

O dabar prie reikalo. Vieno kūrinio klausausi taip pastoviai ir taip ilgai, kad nusprendžiau sukurti apie jį įrašą. Galbūt padės pereiti prie kitos muzikos. Tad štai – Jūsų ir Jūsų ausų malonumui, straipsnis apie kūrinį, užėmusį 32 vietą The Rolling Stone žurnalo visų laikų top 500.

P. S. Kas manote, kad forma pavogta iš Rokiškio, neklystate.


skaityti straipsnį „Sympathy for the Devil
Reklama