Žymos

, , ,

VDU profesoriai. 1930. (Image via Wikipedia)

Sveiki, atsiprašau už ilgą pasitraukimą nuo blogo įrašų. Pamėginsiu atsipirkti antru įrašu apie mūsų aukštojo mokslo sistemos ištakas. Iš anksto atsiprašysiu Baltojo Vaiduoklio, nes tas per mano cliffhangerius negali miegoti, bet tai dar ne pabaiga. Šįkart parašiau šiek tiek į konkrečią temą – apie studijų finansavimą ir įsivėliau į pasakojimą apie universiteto grįžimą į atgautą Vilnių.

Nors ir šioje istorijoje nėra viskas gėlytėmis klota, vėliausiasis laikotarpis, kurį ketinu aptarti šiame trilogija paverstame straipsnyje (beveik vientisai atpasakoti S. Kaubrio ir S. Jegelevičiaus atliktus tyrimus, tiesą sakant), yra bjauriausias, nors ir svarbiausias. Matyt dėl to taip lėtai link jo ir slenku.

Beje, ar pastebėjote, kad bakalaurai, gavę diplomus, atrodo daug daugiau pasiekę, nei magistrai? Magistrai išeina iš ceremonijos, pažiūri į laikrodį ir išlekia kažkur, pasidarę tris nuotraukas. Bakalaurai, tuom tarpu, elgiasi nelyg būtų kalnus nuvertę. Ar bent jau bando suversti nuotraukų kalnus. Ėt, ta jaunystė… Jei teisingai pamenu, tai ir mes taip elgėmės… 😉


skaityti straipsnį „Kaip buvo, kad visiems gerai būtų
Reklama