Žymos

, , ,

rgbstock.com

Pasinaudosiu proga ir susumuosiu nediduką šurmulį, kuris čia kilo susidūrus priešingiems akademinio pasaulio ir verslo interesams. Diskusiją, į kurią kažkada įsijungiau atkartodamas Tomą Čyvą ir polemizuodamas su Rokiškiu. Polemizuoti nesunku, nes Rokiškis vienoj, o aš kitoj barikadų pusėj. Tiesa, aš dabar kaip ir nebesiskaičiuoju nei ten, nei ten. Tačiau esu paragavęs parako, o jo skonis lengvai nepasimiršta.

Dabar Rokiškis vėl prisijungė, šįkart prie mano ir Baltojo Vaiduoklio rašinių apie aukštąjį mokslą. Mat diskusija, kol Rokiškis rašė apie popsą, išplito ir įtraukė ne tik verslininkus ir darbuotojus, bet ir įgimtas ar tik įsisenėjusias, tiek aukštojo mokslo, tiek visuomenės problemas. Kitaip tariant, į ramų ir kultūringą humanitarų pokalbį dabar vėl įsibruko mužikai verslininkai ir supis mums visą uogienę. Juokauju.

Tad pamėginsiu trumpai išryškinti pagrindinius sąlyčio taškus ir sankirtas, poleminius klausimus, iškeltus šioje diskusijoje. Pamėginsiu į juos ir atsakyti, pagal savo kurpalių. Panašu, kad gali išeiti visai neblogas tekstukas. Nežinau, ar kas dar yra mėginęs moderuoti tarpbloginę diskusiją. Viskam būna pirmas kartas.


skaityti straipsnį „Dešiniojo moderatoriaus kampelis