Žymos

,


Patikima blogo plėtros prognozė.

Būdamas aktyvus planinės ekonomikos šalininkas, atlikau šio blogo plėtros galimybių studiją ir atlikau keletą prognozių ateinantiems 30 mln. metų. Galimos plėtros grafikai pateikti kairėje.

Jūs nustebę paklausite: kodėl dabar, kodėl taip staiga? Todėl, mokytojos tonu atsakysime, kad mūsų įžvalgioji, jaunatviška energija trykštanti vadybos komanda ėmėsi blogo plėtros įgyvendinimo pirmųjų žingsnių. Su ta sąlyga buvo būtina tolesnė galimybių studija.

Studija atlikta atsižvelgiant į tai, kad bloge buvo atsisakyta straipsnių dešinėje šoninėje juostoje. Jie liko tik iššokančiuose meniu puslapio viršuje. Taip pat buvo įvesta galimybė skirstyti įrašus pagal kategoriją. Pridėtas ir Grigaliaus kalendorius, idant sektume įrašus laike. Sutaupyta vietos.

Taipogi buvo atliktas drąsus, jei ne beprotiškas, veiksmas ir blogas įsteigė savo filialus socialiniuose tinkluose Facebook ir Twitter. Nuorodos pasiekiamos po „Namų“ nuotrauka pateiktos subscraibinimo salelės pagalba. Tad subscraibinkit, o aš linkiu Jums, mielieji, gero savaitgalio.

Reklama