Žymos

, , ,


Share the love with caution

Na va, įkvėptas (ar sugėdintas?) Rokiškio dalijimosi nuorodomis ideologijos nusprendžiau savo evil thoughts kampelį atskiesti geru žodžiu. Kiek jų gali pasipilti iš mano akmeninės širdies. Tačiau aš pamėginau ir naujo parašyti, ir seno pakoreguoti. Žodžiu, renovavau savo straipsnį Mažas blogų pasaulis…

Pirmieji gerumo serijoje – tie, apie kuriuos kelis žodžius sumesti sugebėjau greitai, nes senokai blogus peržiūriu. Ko gero ir dažniausiai. Tad štai – visi geri žodžiai apie Andrių Užkalnį, Common Sense, Grafomaniją, Grumliną, Leonidą Donskį, Pseudohistorian, Rokiškį ir Troy.

Žinoma, tai ne visi blogai, kuriuos skaitau ar peržvelgiu, tad sąrašas gausės, apie jo pagausėjimus Jus informuosiu. Dalies permetamų akimis ar atidžiau paskaitomų blogų aš dar negebu klasifikuoti tinkamai, dalį seku per anksti, kad ką nors pasakyčiau. Prie jų artėju atidžiai. Sutinku su Rokiškio share the love ideologija, tačiau pridedu: with caution.

Atsipūsdamas, idant atsverčiau šiuos savo gerumo aktus (mat tame pačiame straipsnyje, viršuje, ėmiausi reklamuoti dar ir tinklapius, kurių pagalba ieškau naujų blogų), į triaukštę klasifikaciją įtraukiau Apostazę ir Zeppelinus. Nes durnų blogų niekada netrūksta. Kaip ir durnų žmonių. Į sveikatėlę, gero skaitymo, o aš atsistatydinu iki savaitgalio pabaigos, palikdamas jus su Goodbye, Yellow Brick Road. Ciao.


skaityti straipsnį: Mažas blogų pasaulis...
Reklama