Žymos

, , , ,


Gerietiškojo patriotizmo tėvynė, tiesa? (rgbstock.com)

… visą gyvenimą maišu tvotas patriotas, nebent įgyji išsilavinimą arba šiaip proto. Tuomet tampi ciniku ir pragmatiku. O tai – daugybę kartų geriau. Netikintieji gali pamėginti patys.

Neturėdamas ūpo tokiu geru oru rašyti ką nors itin rimto, nusprendžiau dar kartelį pavažiuoti ant patriotų. Nenaudoju termino fašistas dėl tos pačios priežasties, dėl kurios nenaudoju terminų (liber-)tolerastas. Tai yra, dėl to, kad jie nuvalkioti ir neįdomūs kaip šaukimasis Orwello 1984-ųjų kiekviena įmanoma proga. Ar nemetas paskaityti Farenheitą ar Мы, Tomai? Brave New World galbūt?..

Siekiau dviejų tikslų. Viena – prisiminti žodžio laisvės temą. Antra – parašyti tekstą, kuris man pačiam patiktų. Pažadėjau brangiąjai duoti suredaguoti kurią dieną, tad minimaliai tekstas dar gali kisti. Tačiau nedaug – bent jau tikiuosi. Turiu įtarimą, kad tekstukas liks suprastas tiek, kiek suprastas liks Chick Corea video aukščiau. Nepaisant to – Jūsų teismui (kaip seniai bevartojau šią frazę!) – Mažų scenų stebuklai. Spauskite Patinka, čiulbėkite, dalinkitės ir komentuokite į valias.


skaityti straipsnį „Mažų scenų stebuklai
Reklama