Žymos

, , ,

geopolitikos dykumoje vieni?

…Keturi vyrai susitiko neviešintinoje vietoje neviešintinu laiku. Įsitaisė prie skanaus maisto ir gėrimų ir pradėjo šnekėti. Šnekėjo iki paryčių, daug minčių buvo išsakyta, daug jų bus pamiršta. Tačiau vienas pokalbį netyčia nugirdęs praeivis kai ką užsirašė…

Kad ir kaip Mečislovas Jučas, mokslininkas, kurio veikalas „Lietuvos ir Lenkijos unija“ paskatino mane domėtis tuo istorijos laikotarpiu, kuriuo domiuosi, skatintų mane pasidalinti mintimis apie jo „Literatūroje ir mene“ išspausdintą straipsnį, šįkart nusprendžiau pasielgti taip, kaip, maniau, niekada šiame bloge nesielgsiu. Žvilgsnį nukreipiau į politiką, konkrečiai, į mūsų Prezidentę.

Žinau, kad šioje srityje nesu ekspertas. Tačiau savaitgalį teko išsakyti ir išklausyti nemažai dalykų ta tema, tad nusprendžiau mintimis pasidalinti. Tad čia pirmasis rašinukas – apie dabartinę geopolitinę Lietuvos padėtį, pavadinau rašinuką „Vienui vieni“. Skaitykit ir tątai skaitydami permanykit, spaudykit mygtukus like ir share, bei dalinkitės mintimis komentaruose. Pailsėjęs temą pratęsiu, kad nebereikėtų prie jos grįžti. Bent jau kol kas.


skaityti straipsnį „Vienui vieni?..
Reklama