Žymos

,

Skepikų forumas yra labai įdomi vieta. Kadangi iš jų į mano blogą ateina vienas kitas lankytojas, pagalvojau, atsidėkosiu parašydamas apie juos žodį kitą. Kaip minėjau, tai įdomi vieta. Žmonės susirenka padiskutuoti pačiomis įvairiausiomis temomis, neretai pats sužinau ką nors nauja ir naudinga. Išties, verta apsilankyti. Nebent esi religingas. Tokiu atveju – they’ll gang up on your ass. Tik nedidelis įspėjimas.

Kai kurie personažai, kita vertus, labai jautriai reaguoja į kritiką. Čia esu parašęs bent porą straipsnelių – “After Midnight“ ir “Lietuviškas ateizmas?..“ – apie vietinius ateistus, ir tas mintis nusinešiau į minėtąjį forumą pasidalinti. Jausmas, tarsi būčiau prišikęs ant altoriaus per Velykų mišias. Užtat įkvėpiau vieną nelabai produktyvų blogerį, minėto forumo lankytoją, parašyti straipsnelį. Norėjau dėl to su Jumis ir pasidžiaugti. 🙂


p.s. Prasinešiau per blogą, mat kiek pakeičiau savo paveikslėlių publikavimo politiką. Kai kuriuos visai pakeičiau (nukentėjo Liublino unija). Ta pačia proga pridėjau naują poziciją “Stipru“ sąrašėlyje – šįkart – douktris.

Reklama